Dermokil Kullanıcı Yorumları
Dermokil Kullanıcı Yorumları sayfasına hoşgeldiniz.Bu konu dermokil ürünleri hakkında bilgi edinmek isteyenlere,kullananların yorumlarını öğrenmek isteyenlere bilgilendirme amacıyla açılmıştır.Dermokil Kullanıcı Yorumları sayfasına Dermokil’in Etkisi ve Kil’in tarihi ve dermokil cilt bakımı ile ilgili 2 video eklenmiştir.

Bu başlık altından Dermokil ürünleri ile ilgili kullanıcı yorumlarınızı veya şikayetlerinizi yapabilirsiniz.Dermokil ürünleri 20.000 kişi üzerinde test edilerek  olumlu sonuçlar alınmıştır ve 2 senelik bir ar-ge çalışmasından sonra çıkan ürünlerdir.

Dermokil ürünlerinin Marka tescil belgeleri ve Cumhuriyet Üniversitesi’nden alınmış onaylı raporları,mikrobiyolojik analiz raporu vardır.

Dermokil ürünleri hakkında bilgi almak ve vermek istiyorsanız Dermokil firmasının resmi sitesi olan dermokil.com.tr sitesini ziyaret ediniz.Bireysel olarak sipariş verecekseniz Dermokil bayilerinden siparişlerinizi verebilirsiniz.

Dermokil Ücretsiz Danışma Hattı : 0800 219 80 22

Dermokil Ürün Kategorileri

Cilt Bakım Ürünleri
Saç Bakım Ürünleri
El ve Vücut Bakım Ürünleri
Anti Aging Cilt Bakım Ürünleri
Profesyonel Bakım Ürünleri

Ürünlerin ve hammaddelerin fiziksel ,kimyasal ve mikrobiyolojik analizleri her aşamada ulusal ve uluslararası standartlara uygun olan teknolojik cihazlarla kontrol edilmektedir.

DERMOKİL’İN 4 GÜZELLİK ETKİSİ

Temizleme
Zengin içeriğiyle cildinizi ölü hücrelerden arındırır.

Düzenleme
Cildinizin üst tabakasını nazikçe soyar ve çatlak ve çizik görünümü azaltır.

Nemlendirme
Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi kazandırır.Antioksidan içeriğe sahip ürünleriyle cildinizi besler.Elastikiyetini artırır.

Koruma
Günün yoğun temposuna karşı cildinizi korur.Cildinizin yıpranmasını ve gözeneklerin kapanmasını engeller.

 

Dermokil Cilt Bakımı

Lütfen Konu Hakkında Sizde Paylaşın...