Epilixir Tüy Dökücü Krem Kullanıcı Yorumları
Epilixir Kullanıcı yorumları sayfasına hoşgeldiniz.Bu başlık altında  HollyHerbs Epilixir Tüy dökücü krem ürünü ile ilgili kullanıcı yorumlarınızı veya şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Epilixir tüy dökücü krem kullananlar;sizlerde bu başlık altından ürünle ilgili kullanım tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.Olumlu yada olumsuz tüm yorumlarınızı yazabilirsiniz.

HollyHerbs Epilixir Tüy dökücü krem bitkisel bir üründür.İstenmeyen kıllara etkili,kıl kökünün yapısını zayıflatarak kıl yoğunluğunu azaltan,yapısını incelten ve epilasyon aralığını uzatan ve nihayetinde kıl köklerini kıl üretemeyecek kadar zayıflatan bitkisel bir üründür.Epilixir hem bayanlar hem de erkekler tarafından kullanılabilir.

Epilixir’i istenmeyen kıllardan kurtulmak isteyen herkes kullabilir.Gebelerin kullanılması önerilmez.16 yaş altı kullanılması tavsiye edilmemektedir.Epilixir su bazlıdır ve sürüldüğü anda kurur.

Epilixir tüy dökücü krem kullanımı sırasında ciltte kuruluk,kuruluğa bağlı pullanma ve kaşıntı görülebilir.En geç 15 dakika sonra bu etkiler kendiliğinden ortadan kalkar.

Epilixir İçeriği

Guava sakız formasyonu alkolde ekstraktı,Aloe Vera,Yulaf sütü,Baz krem,GSe gliserinde ekstraktı,Peppermint Esansiyal Yağı,Lavanta Esansiyal yağı ve Su.

Epilixir 100 ml’lik cam şişelerde satılmaktadır.100 ml. klasik yarım bacak,bikini,koltukaltı epilasyonu için ortalama 8-10 seans yeterli gelmektedir.Yaklaşık 5-6 ay yeterli gelmektedir.Epilixir;Yüz dahil vücudun tüm bölgelerinde güvenle kullanılabilir.

Ürünle ilgili bilgiler satış sitesinden derlenmiştir.Epilixir kullanımı ve daha detaylı bilgiyi ürünün satış sitelerinden alabilirsiniz.

Epilixir Tüy Dökücü Krem kullanan var mı ? Epilixir Kullananlar’ın yorumlarını bekliyoruz.

Lütfen Konu Hakkında Sizde Paylaşın...